Designerskie wyposażenie kuchenne najlepszej jakości

Wybranie odpowiednich sprzętów do kuchni, które byłyby zarówno skuteczne jak i piękne, to dopiero wyzwanie! Prezentujemy grupę produktów, dzięki którym Twoja kuchnia nabierze blasku! Na początek genialne termosy prosto zza zachodniej granicy Polski!

Niemiecka jakość – termosy Rotpunkt

 

Rotpunkt to znany producent pochodzący z Niemiec. W porównaniu do powszechnie dostępnych w marketach termosach produkcji chińskiej, artykuły zachodniej produkcji są nie tylko wykonane z lepszych materiałów. Przez bardzo długi czas utrzymują ciepło, co docenili klienci (wystarczy spojrzeć na opinie na portalach sprzedażowych). Co więcej, charakteryzuje je wyjątkowy design, który przypomina stylistycznie lata 80. Liczni konsumenci zachwalają żywotność produktu, który w niektórych przypadkach służył z sukcesem aż trzy dekady. Największą zaletą jest jakość mieszcząca się w tej cenie. Już za niecałe 30 złotych można zakupić termosy Rotpunkt na gorące napoje w sklepie Eldom AGD: https://eldomagd.eu/kategoria/dzbanki-kubki-i-termosy/1/default/1/f_producer_7/1 . Również wielu innych producentów oferuje ciekawe rozwiązania w tej kwestii.

Granitowe patelnie

 

Granitowe patelnie Promis z serii “Granite” są po prostu piękne i można je dopasować do każdej kuchni. Kamienna patelnia gwarantuje bardzo szybkie rozgrzewanie i długie utrzymanie wysokiej temperatury. Nie zawiera żadnych szkodliwych i toksycznych dla środowiska substancji. Idealnie sprawdzi się do beztłuszczowego gotowania i smażenia. Patelnia może nie jest najtańszą opcją, jeśli zdecydujemy się na zakup nowego sprzętu kuchennego, ale trwałość granitu gwarantuje, że jest to opcja na długie lata! Elementy ceramiki i granitu czynią ją bardzo odporną na wszelkie uszkodzenia i zarysowania.

Stalowe czajniki tradycyjne – prostota i piękno

 

Stal w nowoczesnej kuchni może też dobrze wyglądać w formie czajnika! Rzecz jasna nie jest to byle jakie urządzenie. Czajniki tradycyjne mają pojemność trzech litrów, a przeznaczone są na kuchenki gazowe, elektryczne i indukcyjne. Posiadają nienagrzewający się uchwyt i charakterystyczny gwizdek, zwiastujący zagotowaną wodę. Oprócz nowoczesnego designu seria czajników tradycyjnych posiada praktyczną pokrywę, która ułatwia konserwację, czyszczenie i nalewanie wody. Klasyczne czajniki w nowych wydaniu znajdziecie pod tym linkiem: https://eldomagd.eu/kategoria/czajniki-tradycyjne. A Wy jakie artykuły kuchenne polecacie? Zaproponujcie swoje rozwiązania na odświeżenie kuchni!