Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z naszej strony, wpisz swój mail:


Pogoda

Statystyki

Ilość osób na stronie : 3
Dzisiaj odwiedziło : 13
Wejść na stronę : 688253
Ilość artykułów : 137
Ilość zdjęć w galerii : 1090
Ilość filmów : 172
Ilość łowisk : 28
Dodanych ogłoszeń : 180
Komentarzy : 312

Więcej
My na allegro


Najnowsze artykuły

Czerwcowe wspomnienia

I w końcu nastał dzień który każdy z nas uwielbia najbardziej, czyli zasiadkę czas zacząć.  Zamysł zasiadki zrodził się wraz z moim przyjacielem z Teamu Jarem, na początku

czytaj więcej

Żwirowe podejście

Wróćmy do cieplejszej części sezonu, mamy sierpień zbliża się czas moich urodzin. A jak wiadomo niema nic piękniejszego dla karpiarza jak wypad na Kameralną Żwirownie w poszukiwaniu

czytaj więcej


Ankiety

Gdzie łowisz najczęściej karpie?

Głosów : 353
Sprzęt karpiowy
Sygnalizator brań MF-213+

Od jesieni 2013 r. firma Monster Fishing wprowadziła do sprzedaży sygnalizator o symbolu MF-213+ w wersji z transmisją danych do centralki. Nowością wyróżniającą sygnałek jest alarm antykradzieżowy. MF-213+ posiada ponadto: wymienny kolorowy panel przedni, kolor LED do wyboru, funkcje Drop Back i Night Light, pełną regulację głośności, tonów, czułości. Jest całkowicie wodoodporny.

monsterfishing.pl
Shimano Protection Mat

Dobrze zaprojek- towana mata, z wysokimi, zaokrąglonymi brzegami. Dwa mocne pasy wzmacniają konstrukcję i umożliwiają spakowanie maty do worka, co ułatwia jej transport i przechowywanie

www.shimano-eu.com/

Regulamin forum

1. Niniejszy regulamin określa zasady, warunki i zakres korzystania z forum oraz zamieszczania komentarzy w serwisie internetowym www.powercarp.pl, zwanym dalej portalem.

2. Forum zostało stworzone w celu wymiany wiedzy, doświadczeń, informacji i poglądów na temat wędkarstwa karpiowego. Umożliwia Użytkownikom zamieszczanie swoich opinii oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.

3. Każdy z Użytkowników portalu ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, pod warunkiem, że łamie w ten sposób postanowień niniejszego regulaminu.

4. Korzystanie z forum wymaga wcześniejszej rejestracji.

5. Rejestracja i korzystanie z forum jest bezpłatne.

6. Korzystanie z forum oznacza zapoznanie się z treścią niniejszego regulaminu i zobowiązanie do przestrzegania jego postanowień.

7. Roszczenia Użytkowników wynikające z nieznajomości postanowień niniejszego regulaminu nie będą uwzględniane.

8. Zabrania się zamieszczenia wypowiedzi sprzecznych z tematyką forum.

9. Zabrania się zamieszczania wypowiedzi, komentarzy, słów, obrazów, które są uznawane za moralnie naganne lub społecznie niewłaściwe, naruszają przepisy prawa, znaki towarowe, dobra osobiste, dobre obyczaje, mających formę obraźliwą, wulgarną lub oszczerczą, zawierających treści reklamowe lub promocyjne, a także odnośniki do innych stron, jeżeli nie wynika to z wątku dyskusji oraz elementów graficznych o zbyt dużych rozmiarach, powodujących nieprawidłowy wygląd forum.

10. Zabrania się umieszczania treści, do których autor nie posiada praw autorskich lub których źródło pochodzenia nie jest wyraźnie zaznaczone.

11. Użytkownik zobowiązany jest wybrać dla każdego tematu odpowiedni dział forum, a tytuły wątków dobierać w sposób łatwo kojarzący się z danym problemem. Ponadto ma obowiązek stosowania języka polskiego, dbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną swoich wypowiedzi i komentarzy.

12. Użytkownik powinien unikać zakładania tych samych wątków w różnych działach forum oraz powtarzania tematów założonych wcześniej przez siebie i innych.

13. Nad przebiegiem dyskusji na forum czuwa Moderator.

14. Moderator ma prawo modyfikować lub usuwać wpisy sprzeczne z niniejszym regulaminem oraz przenosić wątki pomiędzy poszczególnymi działami forum.

15. Moderator ma prawo do usuwania wypowiedzi, udzielania ostrzeżeń, blokowania dostępu do forum lub usunięcia Użytkownika, gdy jego login, wypowiedzi lub zamieszczone przez niego komentarze i wpisy naruszają postanowieniami niniejszego regulaminu.

16. Decyzje Moderatora są ostateczne.

17. Administrator portalu oraz właściciel portalu nie odpowiadają za treść wypowiedzi i komentarzy zamieszczanych na forum.

18. Każdy Użytkownik odpowiada osobiście za zamieszczenie wypowiedzi lub komentarza naruszającego przepisy prawa lub postanowienia niniejszego regulaminu.

19. Administrator portalu dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania forum oraz udzielania pomocy Użytkownikom w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

20. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Karnego.

21. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.09.2010 r.

22. Administrator może zmienić regulamin w każdym czasie bez powiadamiania Użytkowników.

23. Uwagi dotyczące funkcjonowania forum można zgłaszać za pośrednictwem poczty e-mail: info@powercarp.pl.BAGMAX - Torby i pokrowce na wymiar
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Powercarp.pl 2010r