Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z naszej strony, wpisz swój mail:


Pogoda

Statystyki

Ilość osób na stronie : 1
Dzisiaj odwiedziło : 11
Wejść na stronę : 688251
Ilość artykułów : 137
Ilość zdjęć w galerii : 1090
Ilość filmów : 172
Ilość łowisk : 28
Dodanych ogłoszeń : 180
Komentarzy : 312

Więcej
My na allegro


Najnowsze artykuły

Czerwcowe wspomnienia

I w końcu nastał dzień który każdy z nas uwielbia najbardziej, czyli zasiadkę czas zacząć.  Zamysł zasiadki zrodził się wraz z moim przyjacielem z Teamu Jarem, na początku

czytaj więcej

Żwirowe podejście

Wróćmy do cieplejszej części sezonu, mamy sierpień zbliża się czas moich urodzin. A jak wiadomo niema nic piękniejszego dla karpiarza jak wypad na Kameralną Żwirownie w poszukiwaniu

czytaj więcej


Ankiety

Gdzie łowisz najczęściej karpie?

Głosów : 353
Sprzęt karpiowy
Sygnalizator brań MF-213+

Od jesieni 2013 r. firma Monster Fishing wprowadziła do sprzedaży sygnalizator o symbolu MF-213+ w wersji z transmisją danych do centralki. Nowością wyróżniającą sygnałek jest alarm antykradzieżowy. MF-213+ posiada ponadto: wymienny kolorowy panel przedni, kolor LED do wyboru, funkcje Drop Back i Night Light, pełną regulację głośności, tonów, czułości. Jest całkowicie wodoodporny.

monsterfishing.pl
Shimano Protection Mat

Dobrze zaprojek- towana mata, z wysokimi, zaokrąglonymi brzegami. Dwa mocne pasy wzmacniają konstrukcję i umożliwiają spakowanie maty do worka, co ułatwia jej transport i przechowywanie

www.shimano-eu.com/

Nowa przynęta - żelki na karpie

Całkiem niedawno aresnał przynęt karpiowych, w którym jak by się mogło wydawać, nie za wiele jest już do odkrycia, został wzbogacony o nową przynętę - przynętę żelową.

Taka żelowa kulka jest miękka, o konsystencji rybiej ikry, co całkowicie różni ją od twardych kulek proteinowych i ziaren.

 

Ich główne zadanie polega na wchłonięciu zapachów, w otoczeniu których się znajdą, np. konopi, kukurydzy, orzechów, czy aromatów i następnie ich powolnemu oddawaniu w wodzie.

 

Żelowe przynęty są lekkie, ale toną w wodzie i są bardzo szybko zasysane przez żerujące ryby. Doskonale nadają się na włos, mogą być przy użyciu rakiety zanętowej, kobry, materiałów pva lub w łódce zanętowej. Są lekkie i nie przekarmiają ryb.

 

Jak dalej przekonują ich producenci, żelki na początku mogą budzić zdziwienie, ale kiedy tylko zobaczycie rezultaty, nie zrezygnujecie już z nich.

Żelowe przynęty nie mają w założeniu zastąpić przynęt tradycyjnych, ale je uzupełniać.

 

Więcej na temat tej nowej przynęty można przeczytać na stronie: http://www.gelbaits.net/, gdzie do zobaczenia są także karpie złowione dzięki żelkom.

 


Autor : admin

Dodano : 2011-02-01 20:56:09

Wyświetleń : 7622


BAGMAX - Torby i pokrowce na wymiar
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Powercarp.pl 2010r